W 2016 roku nasza firma została zaproszona na Dni Słowackich Drogowców w Bańskiej Bystrzycy, w ramach których w dniu 6-go września odbył się turniej sprawnościowy kierowców – operatorów pługopiaskarek o nazwie „Cestarske Rodeo”. Była to impreza integracyjna – międzynarodowa, w której udział brali m.in. przedstawiciele firm zajmujących się zimowym utrzymaniem dróg z tzw. Czwórki Wyszehradzkiej (V4) czyli ze Słowacji, Czech, Węgier i Polski.

Debiut naszej firmy w tym turnieju zakończył się dużym sukcesem, za sprawą naszych dwóch zawodników: kierowców-operatorów: Wojciecha Muchy i Grzegorza Kalaty. Spośród kilkudziesięciu zawodników zajęli oni dwa pierwsze miejsca zdobywając nagrody i puchary pamiątkowe. Pierwsze miejsce wywalczył Wojtek Mucha, a drugie miejsce Grzesiek Kalata, zaś miejsce trzecie przypadło reprezentantowi słowackiej firmy.

Odbieramy to jako wielki wyczyn naszych kierowców tym bardziej, że była to wygrana „na wyjeździe” bez możliwości zapoznania się z torem przeszkód i pojazdami, zaś sam udział w turnieju był debiutem naszej firmy.